Ξενοδοχείο Πρωτέας
![Ξενοδοχεία στη Νάξο : Ξενοδοχείο Πρωτέας στον Άγιο Προκόπιο](images/pics/9.jpg)
Το Ξενοδοχείο Πρωτέας είναι μία οικογενειακή επιχείρηση, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού από το 1995.
Η αγάπη γι' αυτό που κάνουμε και η ιδιαίτερη προσοχή στη λεπτομέρεια συνεχίζουν όλα αυτά τα χρόνια να χαρακτηρίζουν τη φιλοσοφία μας: Τον σεβασμό στον ελεύθερο χρόνο σας!
Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε σε έναν χώρο με διαχρονική κυκλαδίτικη αρχιτεκτονική, κομψότητα και ζεστή ατμόσφαιρα, που δημιουργούν τις κατάλληλες συνθήκες για αξέχαστες καλοκαιρινές διακοπές.